Ви тут:

Гарна доглянута шкіра у інтимних місцях

Прекрасні жінки, як і красені-чоловіки воліють бути ідеальними у всьому, стильний одяг, доглянута шкіра – все це на виду. Але досягнути впевненості у собі на 100 % можливо за умови позбавлення зайвого волосся на інтимних місцях. Косметологія пропонує ряд можливостей для досягнення мети. Лазерна епіляція зони бікіні – одна з найбільш затребуваних процедур, які надає Gold Laser.

Безболісна процедура – гарна шкіра надовго

Видалення волосся в зоні бікіні за допомогою лазеру має ряд переваг на ряду з іншими засобами. Такий сучасний метод вимагає делікатного підходу з огляду на обробку ніжної та чутливої шкіри. Одним з плюсів його використання є безболісність. В максимально можливі терміни вдається досягнути неперевершеного результату. Варто забути про роздратування, почервоніння, вростання волосків та інші неприємності.

Варто зазначити, що така процедура набуває популярності і серед чоловіків, які доглядають за своїм тілом не менш трепетно та прискіпливо, аніж жінки.

В чому ж секрет лазерної епіляції? Завдяки використанню сучасних технологій є можливість позбутися зайвих волосків на довгий термін з огляду на те, що дія направлена на руйнування волосків разом з фолікулами, в той час шкір не пошкоджується, вона лишається гладкою, має здоровий привабливий вигляд протягом кількох років.

Особливості методики

За рахунок спалахів лазерного променя, що здійснює безпосередній вплив на меланін – колірний пігмент, здійснюється нагрівання і руйнація речовини. Таким чином, волосся втрачає життєздатність. Темне і жорстке волосся в інтимній зоні лазер видаляє навіть більш ефективно, ніж на інших ділянках шкіри.

За кілька процедур вдасться досягнути ідеального результату. У жінок зазвичай курс триває до 8 сеансів. Кожна процедура займає біля 15-30 хвилин. У чоловік ситуація дещо інша, так диктує природа, тому може знадобитись до 10 сеансів з перервами у 4 місяці.

Що відбується у міжпроцедурний період? Волосся на обробленій ділянці випадає на першому-другому тижні після обробки. В той же час «пробуджуються сплячі» волоски, які і треба нейтралізувати на наступному сеансі. Ані свербіння, ані запалення, тільки чиста і здорова шкіра.

Види процедури:

  • Класичне бікіні. Обробка проводиться до лінії трусиків, видаляється волосся на ділянці нижче сідниць.
  • Глибоке бікіні передбачає обробку статевих губ і складок між сідницями. Така процедура гарантує повне видалення та ідеальну гладкість.
Система Orphus Поделиться на fb