Ви тут:
Культура Суспільство 

Фронтвумен гурту KAZKA запустила челендж проти хейту і булінгу

Фронтвумен гурту KAZKA Олександра Заріцька запускає челендж #КрасиваСерцем, який закликає любити себе та сприймати себе таким, який ти є – разом з усіма недоліками та вадами.

За її словами, вона неодноразово переживала цькування з боку людей – як у дитинстві, так і на початку своєї кар’єри, коли її директ у соцмережах був переповнений повідомленнями на кшталт «ти занадто товста», «безголоса»,  «не формат для сцени».

«Тоді мені було дуже складно, я буквально була знищена всередині. Я не розуміла, як так можна? Навіщо люди мені пишуть це? Як мої пісні можуть викликати стільки ненависті і негативу? Тоді я реально думала покинути кар’єру співачки», – пригадує Олександра Заріцька.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений KAZKA (@kazka.band)

Бажання висловити свою думку з цього приводу і бодай трохи вплинути на ситуацію з неконтрольованим булінгом і хейтом у соцмережах надихнули Олександру записати пісню «Красива серцем», що стала саундтреком до серіалу «Моя улюблена Страшко», який незабаром вийде на телеканалі «1+1». Слухачі вже охрестили пісню «маніфестом сили духу і людяності», а також називають композицію «позитивною афірмацією, яку необхідно ставити на будильник». 

Сама Олександра Заріцька каже, що цим треком запускає всеукраїнський флешмоб #КрасиваСерцем, який закликає любити себе і оточуючих, сприймаючи світ таким, який він є – разом з усіма недоліками та вадами.

Наразі артистка повернула впевненість у власних силах і перебуває у гармонії з собою.

Система Orphus Поделиться на fb