Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Фонд держмайна виставив на аукціон підприємство “Полтавадіпром’ясомолпром”

15 липня представники бізнесу та органів місцевого самоврядування ознайомились з об’єктом малої приватизації – територією державного підприємства “Державний інститут по проектуванню підприємств м’ясної та молочної промисловості “Полтавадіпром’ясомолпром”, який знаходиться у Полтаві за адресою: вулиця Сапіго, 1.

Об’єкт виставлений на аукціон для приватизації.

До складу єдиного майнового комплексу входить будівля площею 2427,3 кв.м, автомобіль в неробочому стані та близько 900 об’єктів обладнання, устаткування та інвентарю.

Сама будівля знаходиться у досить занедбаному стані. Як розповів директор “Полтавадіпром’ясомолпром” Ігор Шапран, до 1972 року у цій будівлі знаходився молокозавод. Потім створили проєктний інститут з проєктування заводів, які спеціалізуються на виробництві твердих сирів.

“З 2001 року було перейменовано на “Полтавадіпром’ясомолпром”. Спеціалізація залишилась та ж сама. Але на сьогоднішні фахівці проєктують об’єкти і житлового, і промислового, і медичного значення. Наступного року інституту виповнилося б 50 років”, – зазначив директор.

Всього офіційно працевлаштовано чотири працівники.

“Наша ціль — залучення інвесторів у регіон. Це додаткові надходження у державу, будуть формуватись робочі місця. А автоматизована система проведення аукціону унеможливлює корупційну складову. Це цікава локація. Можливо, інвестори зацікавляться і збільшиться кількість учасників на аукціоні. Реальна конкуренція на аукціоні призведе до отримання справедливої ціни за цей об’єкт”, – розповів в.о. начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумській областях Олександр Коваленко.

Аукціон з продажу об’єкта запланований на 23 липня. Стартова ціна лоту — 18 млн 211 тис. 743 грн.

“Аукціон оголошений в Prozorro.Продажі. Учаснику необхідно подати цінову пропозицію через будь-який з майданчиків, який авторизований в Prozorro.Продажі. Також – сплатити реєстраційний та гарантійний внески стосовно цих об’єктів, подати необхідні документи і стати учасником аукціону. Протягом 30 днів з дати проведення аукціону з переможцем укладають угоду купівлі-продажу. Покупець матиме 30 календарних днів, щоб сплатити за об’єкт. Особливими умовами є погашення кредиторської заборгованості протягом пів року. Сума заборгованості на 31 березня становила 800 тис. грн. Також умовою є незвільнення працівників протягом пів року. Покупець, який стане власником цього лоту, в обов’язковому порядку повинен буде виконати ці умови”, – розповіла начальник відділу приватизації Регіонального відділення Фонду державного майна України по Полтавській та Сумських областях Ірина Шевчук.

Детальніше ознайомитись з об’єктом можна за посиланням.

Система Orphus Поделиться на fb