Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Донецький “Шахтар” відкрив на Полтавщині футбольний майданчик

В селі Великі Сорочинці Полтавської області відбулося відкриття майданчика «Давай, грай!»

Як розповіли у донецькому клубі, географія проєкту дитячого масового футболу «Давай, грай!», що реалізується Shakhtar Social спільно з ДТЕК, налічує вже 41 населений пункт України.

Участь у відкритті нового майданчика взяли близько 20 дітей від 7 до 12 років з Великих Сорочинців і двох довколишніх сіл – Ковалівка й Савинці. Як і в інших містах, дітлахи та тренер забезпечені м’ячами та необхідним інвентарем для тренувань.

Гостем заходу став Дмитро Шутков, легендарний воротар «гірників» 1990–2000-х, нині тренер воротарів жіночої команди «Шахтаря».

“Радий взяти участь у відкритті спортивного майданчика, приїхати і побачити, що в дітей з’явилася можливість грати у футбол на гарному, якісному полі і з тренером, – зазначив Дмитро Анатолійович. – У дітлахів є де проводити канікули з користю. По-перше, це цікаво, по-друге, це здоров’я, а по-третє, буде коло спілкування. Дітлахи навчаться долати навантаження тренувань, вигравати. Захоплюватимуться діти – і дорослі за ними потягнуться. Для мене футбол – це життя, від дитячого садка і до теперішнього часу”.

Система Orphus