Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

До Дня родини на Полтавщині провели обласну акцію для багатодітних та патронатних сімей

8 липня в Україні відзначають День родини. У межах Комплексної програми соціального захисту населення області на 2021-2025 роки з метою підтримки багатодітних сімей, які виховують 9 і більше неповнолітніх дітей та опинилися в складних життєвих обставинах, провели обласну акцію до Дня родини.

Зокрема, було придбано й передано подарунки для 10 багатодітних сімей із Новосанжарської, Решетилівської, Чутівської, Оржицької, Лубенської, Коломацької, Горішньоплавнівської територіальних громад, а також для 10 патронатних родин, в яких виховуються діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, із Горішньоплавнівської, Диканської, Котелевської, Козельщинської, Лохвицької, Миргородської, Пирятинської та Хорольської громад, повідомили у Полтавській ОДА.

Заступник голови Полтавської ОДА Катерина Рижеченко відвідала та привітала зі святом дві патронатні родини Котелевської громади. У патронатних сім’ях Тютюнник та Кириченко, які пройшли відповідне навчання на базі Полтавського обласного центру соціальних служб в 2020 році, перебувають 5 дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Катерина Рижеченко детально ознайомилася з життям патронатних родин, побутовими умовами, поспілкувалася з членами сімей та предметно ознайомилася із проблемними питаннями, які наразі їх турбують. Вони будуть детально вивчені та в перспективі вирішені найближчим часом.

“Родина – це насамперед люди, які допомагають і підтримують одне одного у складних ситуаціях. Саме в сім’ї люди отримують тепло, затишок й важливі уроки життя. Особливо відчуття родинного плеча необхідне дітям. Робота з охорони дитинства – завжди в пріоритеті роботи обласної влади, – зауважила Катерина Рижеченко, – Для мене дуже важливо знати, що діти охоплені увагою. Бо всі діти – наші.  Від щирого серця зичу всім членам родин міцного здоров’я, миру, добра. Всіляко сприятимемо у вирішенні нагальних питань, які виникають у цих сімей”.

Фото: Полтавська ОДА 

Система Orphus Поделиться на fb