Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Для курсантів-зв’язківців на Полтавщині розпочався новий етап підготовки

Для близько як двохсот військовослужбовців-контрактників у навчально-тренувальному центрі військ зв’язку, що на Полтавщині, розпочався новий етап підготовки. 

Підготовка курсантів проводитиметься за удосконаленими навчальними планами та методиками, які передбачають насамперед вивчення новітніх засобів та систем зв’язку та специфіку і особливості їхньої експлуатації з урахуванням бойового досвіду АТО/ООС, повідомляє AрміяInform.

“Опановувати спеціальність зв’язківця та водія за визначеними фаховими напрямками до навчального закладу прибули представники військових частин із усіх областей України. Аналіз результатів співбесід та тестувань свідчать про достатній освітній рівень та позитивну вмотивованість новоприбулих на оволодіння учбовими програмами”, – розповів заступник начальника ОНТЦ з морально-психологічного забезпечення підполковник Юрій Кривоніс.

Теоретичні знання воїни послідовно здобуватимуть спочатку на лабораторній базі закладу, а потім закріплюватимуть теорію у польових умовах. Водночас організація зв’язку  триватиме з моделюванням реальних бойових ситуацій.

За словами Командування, якісному засвоєнню навчальних програм  сприятимуть не тільки їхня доступність та конкретна фахова спрямованість, а й високий методичний рівень підготовки викладацько-інструкторського складу. Майже 80 відсотків з них мають бойовий досвід виконання завдань у районі проведення АТО/ООС.

Як особливість цьогорічного поповнення слід відзначити зростання серед курсантів кількості осіб віком до 35 років. Таких у навчальних підрозділах нараховується близько 70 відсотків. Третину слухачів становлять військовослужбовці-жінки. Кожен третій воїн пройшов бойовий вишкіл на Сході країни.

“Особистий досвід виконання завдань у районі ООС став вирішальним фактором мого рішення здобути належний фаховий рівень. Протистояти агресору ми повинні не тільки потужною зброєю та незламним бойовим духом, а і майстерним володінням своєю спеціальністю. Тому тут ми не тільки опановуємо сучасну апаратуру та системи зв’язку, а і вчимось перемагати”, – розповіла зв’язківець однієї з бойових бригад старший солдат Ірина.

Як вважає Командування навчальної військової частини, цей фактор є важливим позитивним мотиватором для успішного навчання усіх курсантів. 

Фото автора

Володимир Лазарєв, кореспондент АрміяInform

 

Система Orphus Поделиться на fb