Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Делегація з Волині відвідує Полтавщину

Делегація з Волинської області протягом двох днів перебуватиме на Полтавщині. 6 липня голова Волинської обласної ради Григорій Недопад та керівник КП “Волиньприродресурс” Анатолій Капустюк зустрілися з головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким. Під час зустрічі обмінялися сувенірами.

Гості взяли участь у засіданні сесії обласної ради.

“Приємно, що співпраця з Полтавською областю почалася 11 лютого 2021 року, коли під час сесії Волинської обласної ради, ми підписали Меморандум про співпрацю. У залі бачу багато рідних та знайомих. Полтавщина, дійсно, стала для мене рідною більше п’яти років тому. Зараз я у полтавській вишиванці. Хочу запросити вас на Волинь. Нам є чим похизуватися. Можливо, в нас не стільки корисних копалин, як на Полтавщині. Але ми вміємо їх видобувати. У нас є, єдине в Україні, комунальне підприємство обласної ради, яке легально видобуває та реалізовує бурштин. Думаю, що наші області будуть товаришувати, обмінюватись досвідом. Все в Україні буде гаразд”, – сказав Григорій Недопад.

Він вручив подарунок, привезений з Волині, депутатці Полтавської обласної ради Людмилі Мірошніченко.

Після цього делегація відвідала Полтавський обласний клінічний медичний кардіоваскулярний центр, де головний лікар Костянтин Вакуленко розповів гостям про роботу Центру та плани на майбутнє.

У свою чергу Григорій Недопад розповів про Волинський обласний перинатальний центр.

“Напевно, наш перинатальний центр один з найкращих в Україні. До нас приїздять народжувати й з інших областей. Маємо найсучасніше обладнання та кваліфікованих фахівців”, – повідомив голова Волинської облради.

Окрім цього, гості відвідали Полтавський краєзнавчий музей імені Василя Кричевського та Державний історико-культурний заповідник “Поле Полтавської битви”, де для них провели екскурсії.

Також делегація оглянула історичні пам’ятки селища Диканька.

Завтра волиняни планують побувати у Решетилівці.

 

 

Система Orphus