Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Блокування президії і трибуни на сесії Полтавської обласної ради тривало більше години

Блокування президії і трибуни на сесії Полтавської обласної ради тривало більше години. Після цього продовжилось засідання сесії.

Щодо блокування трибуни у сесійній залі депутат Полтавської облради Іван Москалик зазначив:

“Після формування порядку денного побачили, що більшість депутатів підтримують той порядок несправедливого фінансування лише обраних громад. Я розумію, що ніяких змін сьогодні не буде ініційовано. Змушений констатувати, що громади області також і зараз нічого не отримають. Запевняю всіх тих, кого ми представляємо в районних, обласних, місцевих радах, що будемо добиватись, щоб надалі розподіл бюджету був справедливий і кожна громада могла отримати свої кошти. І на знак мирного протесту, ми не будемо приймати участь у цьому дерибані”.

Зрештою, фракція” За майбутнє” залишила сесійну залу.

“Я розумію емоційність наших колег, які покинули залу. Вони зробили це мирно. За це їм дякую”, – зазначив Олександр Біленький.

Нагадаємо, на початку сесії облради заблокували трибуну та не давали провести сесію. Як зазначив депутат обласної ради Іван Москалик, кошти обласного бюджету розподіляються між громадами нерівномірно. Також він додав, що на сесію облради приїхали представники з різних громад області.

Система Orphus