Ви тут:
R Суспільство 

Блефаропластика: відповіді на популярні запитання

Блефаропластика — це операція, спрямована на зміну форми вік і розрізу очей. На найпопулярніші запитання щодо неї ми докладно відповімо в нашій статті.

Чи помітні рубці після операції?

Якщо блефаропластика виконувалася професіоналом, то рубці залишаються непомітними — всі шви ховаються в природних складках повіка. Необхідно відзначити, що в період реабілітації шви трохи ущільнюються. Але це тимчасове явище, тому переживати не варто.

Чи допоможе блефаропластика позбутися гусячих лапок?

Гусячі лапки — це сітка зморшок навколо очей. Класична блефаропластика не розв‘язує цю проблему. Однак сучасна косметологія пропонує інші ефективні методи, наприклад можна зробити уколи ботоксу.

В якому віці можна робити операцію?

Робити операцію дозволено з 18-річного віку. Верхня вікова межа — 40 років. Однак це умовні рамки, можливість проведення операції визначається індивідуально на консультації з фахівцем.

У яку клініку звернутися?

Рекомендуємо звернутися в клініку «МедСіті». У ній працюють лікарі з великим досвідом, які гарантують відмінний результат. Варто відзначити, що клініка є багатопрофільною. Наприклад, за посиланням medcity.ua/services/rinoplastika-plastika-nosa/ можна записатися на пластику носа.

Чи є альтернатива операції?

Сучасна косметологія пропонує безопераційні процедури, спрямовані на корекцію повік. Однак вони не дають стійкого результату, тобто через кілька місяців доведеться знову відвідати косметолога.Тому доцільніше розв’язати проблему радикально за допомогою блефаропластики.

Чи усуває блефаропластика темні кола під очима?

Це залежить від причини, через яку з’явилися темні кола під очима. Якщо вони викликані внутрішніми захворюваннями або генетичними процесами, то операція буде безсила.

Скільки займає період реабілітації?

Як правило, на відновлення потрібно не менше двох тижнів. Шви знімаються на п’ятий день після операції. Потім потрібно дочекатися, коли спадуть синці та набряки.

Чи можна поєднати ін’єкції ботоксу і блефаропластику?

Проведення цих двох процедур можливо. Спочатку рекомендується зробити операцію, а потім через місяць — ін’єкції ботоксу.

Як підготуватися до операції?

Блефаропластика включає попередню підготовку, бо є хірургічною операцією. Пацієнт, щоб уникнути ускладнень і виключити протипоказання, повинен здати лабораторні аналізи:

  • загальний аналіз крові;

  • аналіз на згортання крові;

  • аналіз на ВІЛ, сифіліс гепатит.

Іноді лікар може назначити додаткові дослідження. Це залежить від стану пацієнта.

Як довго тримається ефект від блефаропластики?

Повторне опущення повік і утворення надлишків шкіри в області навколо очей малоймовірно. Тому ефект від блефаропластики зберігається на все життя.

В який сезон краще робити операцію?

Деякі хірургічні операції та косметологічні втручання є сезонами. Однак блефаропластика виконується цілий рік. Її можна робити як влітку, так і взимку. Температура навколишнього середовища ніяк не впливає на якість загоєння тканин.

Система Orphus Поделиться на fb