Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Безпечне літо”: на Полтавщині правоохоронці та рятувальники нагадують правила поведінки на воді

На Полтавщині поліцейські та рятувальники проводять спільні рейди поблизу водойм в населених пунктах у межах превентивних заходів “Безпечне літо”.

Спілкуючись з дорослими та дітьми, правоохоронці роз’яснюють правила поведінки на воді і в прибережній зоні, правила безпечного перебування на сонці та нагадують про заборону купатися у невизначених для цього місцях, повідомили у Головному управлінні Нацполіції у Полтавській області.

Так, 27 липня фахівці Служби порятунку провели профілактичні бесіди з відпочивальниками на пляжах у Козельщині, Зінькові та Котельві, а днями раніше такі рейди проводилися у Полтаві та спільно з працівниками поліції у Кременчуці, на березі річки Дніпро.

Надзвичайники та правоохоронці радять батькам пильнували дозвілля дітей, тим більше якщо обрали для відпочинку берег моря, річки чи іншої водойми.

“Пам’ятайте, що відповідальність за безпеку дітей покладається на батьків або інших дорослих, яким довірили їх доглядати! Нагадайте дітям і самі пам’ятайте основні правила поведінки на воді”.

Заборонено:
–    пірнати у воду з обривів, веж, човнів, катерів, містків, дамб, причалів, дерев та високих берегів, а також влаштовувати небезпечні ігри;
–    запливати за буйки, намагатися переплисти водойму;
–    віддалятися від берега на надувних матрацах, кругах або саморобних плотах;
–    наближатися до плавзасобів, що рухаються неподалік від берега.

Фото: ГУ НП, ГУ ДСНС

Система Orphus