Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Баржі, гусеничні та самохідні крани: зі Стамбулу до Кременчука прямує техніка для будівництва мосту через Дніпро

Зі Стамбулу до Кременчука вже вирушила частина техніки, яка буде використовуватися при будівництві мосту через Дніпро. Доставка механізмів здійснюється по Чорному морю.

Про це повідомили у Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

“Очікуємо значну кількість будівельної та допоміжної техніки. Зокрема: баржі, плавзасоби, буксири, кран на баржі вантажопідйомністю до 165 тонн, гусеничні та самохідні крани, навантажувачі, бульдозер, грейдер, бетонозмішувачі, екскаватор, бурильна установка”, – йдеться у повідомленні.

Роботи з будівництва мосту здійснює компанія Doğuş Grubu.

Новий міст будуватиметься паралельно до старого. Він буде вантовий з двома пілонами і матиме 4 смуги руху (по дві в кожному напрямку). Загальна довжина споруд становитиме понад 3 км.

На правому березі Дніпра міст буде сполучатися з автошляхом Н-08 Дніпро-Маріуполь. В районі Літературного провулку буде збудовано транспортну розв’язку. На лівому березі міст буде сполучатися з нинішньою вуличною мережею Кременчука, зокрема початок будівництва буде сполучатися з вул. Велика Набережна. В цих точках передбачено будівництво транспортних розв’язок в різних рівнях.

Система Orphus Поделиться на fb