Ви тут:
Надзвичайні ситуації Суспільство Україна 

Аварія на заводі “Рівнеазот”: рівень забруднення повітря у межах норми

20 липня близько 17:00 поблизу м. Рівне на території заводу ПАТ «РівнеАзот» у цеху виробництва азотної кислоти сталася розгерметизація трубопроводу та разовий викид незначної кількості нітрозних газів на територію заводу.

Як повідомили у пресслужбі ДСНС України, моніторинг стану повітря в навколишньому середовищі здійснюється в цілодобовому режимі. На ранок 21 липня жодної загрози населенню та навколишньому середовищу немає.

Через пів години після аварії витік нітрозних газів припинено. Жертв та постраждалих немає. Цех працює в штатному режимі. Відповідно до проведених замірів лабораторією підприємства, хімічно – небезпечних речовин у повітрі не виявлено, загрози населенню та навколишньому середовищу немає.  Концентрація окису азоту в повітрі на території підприємства становила 0,5 – 0,8 мг/м3 при гранично допустимій концентрації – 1,5 мг/м3.

20 липня Рівненський обласний центр контролю та профілактики захворювань МОЗ України та обласний центр з гідрометеорології провели заміри повітря в навколишніх населених пунктах (с. Караєвичі, с. Городок, с. Обарів Рівненського району та мікрорайон Ювілейний м. Рівне). Перевищення гранично допустимих концентрацій хімічно-небезпечних речовин у повітрі не виявлено.

Фото: ДСНС

Система Orphus