Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Арсен Аваков подав у відставку

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звільняється з посади.

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

«Відповідно до частини першої статті 18 Закону України «Про Кабінет Міністрів України» подав заяву про відставку з посади Міністра внутрішніх справ.
Дякую команді МВС за роки спільної праці.
Дякую кожному офіцеру, рядовому і службовцю!
Маю честь!», – йдеться у повідомленні.

14 квітня 2016 року Верховна Рада України призначила новий склад Кабінету Міністрів України (уряд Гройсмана), у складі якого Арсен Аваков перепризначений на посаду міністра внутрішніх справ України.

За інформацією hromadske, Президент України Володимир Зеленський запропонував призначити на посаду міністра внутрішніх справ України голову правоохоронного комітету Верховної Ради, депутата від «Слуги Народу» Дениса Монастирського.

Так, депутатка фракції «Слуга Народу» Єлизавета Ясько зазначила, що голосування за відставку Арсена Авакова відбудеться у четвер, 15 липня, а за призначення нового очільника МВС ㅡ у п’ятницю.

Сам Монастирський за підсумками засідання фракції заявив журналістам, що «ухвалив найскладніше рішення у своєму житті», погодившись на пропозицію Зеленського очолити МВС.

«Я розумію, на яку жертву я йду як людина, як особистість, як політик. Але, власне, я зробив цей вибір і буду претендувати на цю посаду», ㅡ сказав він.

Він додав, що ще не спілкувався з Арсеном Аваковим щодо питання зміни очільника МВС.

Система Orphus