Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Аматори художньої самодіяльності влаштували свято в Оболонській громаді

28 червня аматори художньої самодіяльності Оболонської територіальної громади провели огляд-конкурс народної творчості «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля». Свято мистецтва стало продовженням заходів, приурочених 30-й річниці Незалежності України.

Про це повідомляє пресцентр комунальної установи “Обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи” Полтавської обласної ради.

Огляд-конкурс було організовано за ініціативи Полтавського обласного Центру народної творчості та культурно-освітньої роботи та проведено завдяки сприянню місцевого керівництва громади. Виступили колективи на сцені Будинку культури та дозвілля.

Родзинкою звітної програми став показ театралізованого дійства на одну дію за мотивами твору С. Васильченка «На перші гулі». Своє бачення класичного твору на суд глядачів представили вихованці театральної студії «Гармонія» Комунального закладу «Будинок культури та дозвілля».

– Жителі села та працівники Центру народної творчості мали чудову нагоду подивитися звітну програму від колективів громади та оцінити мистецькі досягнення кращих творчих колективів, – поділився враженнями директор Полтавського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Дмитро Соколов. – Приємно, що саме засобами мистецтва аматори художньої самодіяльності відзначають державні свята, укріплюють національну самосвідомість та підтримують сильний дух народу. Адже, огляд-конкурс народної творчості «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля» відбувся у День Конституції України – в одне із найголовніших свят держави.

[metaslider id=763394]

Система Orphus Поделиться на fb