Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

7 колективів Хорольщини взяли участь в обласному огляді народної творчості

У Хорольському базовому будинку культури було проведено творчий звіт народних аматорських колективів та обласний огляд народної творчості «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля».

Про це повідомляє Обласний Центр народної творчості та культурно-освітньої роботи.

“Велику роль в організації дозвілля населення Хорольської громади відіграє саме аматорське мистецтво, яке завжди було цікавим нашим мешканцям, – розповів заступник Хорольського міського голови Валентин Місніченко. – Тому, ми раді, що на цей культурно-мистецький захід залюбки приходять глядачі, яким свою творчість дарують колективи нашої громади. Залишається лише побажати всім вдалих виступів та незгасимого бажання розвивати разом з керівниками культурне життя Хорольщини”.

Колективи продемонстрували високу виконавську  майстерність, наявність творчих здібностей, талантів та впевненість на сцені. Під час обласного огляду народної творчості «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля» відбулися виступи народних аматорських колективів Хорольського базового будинку культури – вокального ансамблю «Мрія» та ансамблів пісні і музики «Джерело» й «Світоч», духового оркестру, хорів Новоаврамівського сільського будинку культури «Горицвіт» і «Надвечір’я» та вокального ансамблю «Світанок» Вишняківського сільського будинку культури.

“Хорольщина завжди дивує нас своїм ентузіазмом та прагненням до вдосконалення, – прокоментував директор Полтавського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Дмитро Соколов. – Виступи аматорських колективів переконали нас, що її учасники заслужено носять почесні звання”.

Система Orphus Поделиться на fb