Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

370 шкіл Полтавщини отримають ноутбуки для вчителів

Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти і науки запустили ініціативу “Ноутбук кожному вчителю”. Всього заплановано придбати понад 60 тисяч ноутбуків для вчителів уже цього року.

Для Полтавщини цьогоріч закуплять 2 447 ноутбуків для вчителів у 370 навчальних закладах, повідомив у своєму телеграм-каналі голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. 

“За останні півтора року онлайн-освіта стала звичним і буденним явищем. Пандемія показала, наскільки важливо вчителям і дітям бути онлайн та впевнено користуватися інтернетом. Однак не у всіх закладах освіти була достатня кількість техніки, щоб повноцінно проводити дистанційне навчання”, – написав голова облдержадміністрації.

Ноутбуки закуплять за кошти державного й місцевих бюджетів.

Читайте також: МОН і Мінцифра підготували лист-роз’яснення для регіонів щодо використання субвенції на ноутбуки для вчителів

Нагадаємо, за даними дашборду Мінцифри, загальна потреба для забезпечення кожного вчителя на Полтавщині складає 3053 ноутбуків. Всього ноутбуки потребують 581 школа.

Для Полтавської області на закупівлю ноутбуків для вчителів спрямовано 32 млн 554 тис. 800 грн з освітньої субвенції. МОН та Мінцифра рекомендують ціну за один ноутбук – 20 040 грн. Оголошена ціна – 19 тисяч грн.

 

Система Orphus