Ви тут:
Суспільство Україна 

29 липня – День Сил спеціальних операцій Збройних сил України

Цьогоріч 29 липня уже вп’яте в Україні відзначають День Сил спеціальних операцій Збройних сил України. Сили спеціальних операцій – це окремий рід сил ЗСУ, що був заснований у 2016 році. До складу ССО входять частини спеціального призначення і підрозділи інформаційно-психологічних спеціальних операцій.

День Сил спецоперації ЗСУ встановлено указом президента України від 26 липня 2016 року, з метою “подальшого розвитку національних військових традицій, ураховуючи важливу роль Сил спеціальних операцій Збройних Сил України у забезпеченні обороноздатності держави”.

Командування Сил спеціальних операцій ЗС України привітало військових:

“Шановні побратими!
5 років ми з вами стали на важкий шлях. Ми обрали його свідомо, переступивши через невіру і сумніви, критиканство і штучні перепони. Ми пішли до мети, спираючись на цінності бойового братерства і впевненість у своїх силах. Результатом стали дієві, злагоджені і професійні Сили спеціальних операцій. Усе це стало можливим завдяки вам.

Кожен наш воїн — невід’ємна і по-своєму важлива частина великої родини ССО України. Де б ви не виконували свої задачі — серед териконів Донеччини, у кримських степах чи на навчальних полігонах – пам’ятайте: результат досягається постійною працею над собою. А наша мета очевидна — перемога над російськими окупантами, повернення своїх територій і встановлення миру у власній країні. Ваш успіх на цьому шляху — це успіх всього українського народу.

Важкою працею ми вибороли своє право на приналежність до міжнародної сім’ї ССО. Ваші досягнення високо оцінюють наші союзники і партнери з країн НАТО. Ваш бойовий досвід є прикладом для всього світу. Водночас ми постійно переймаємо навички і знання наших іноземних колег, вчимося працювати за сучасними принципами і виходимо на новий рівень спільного виконання завдань — у складі сил швидкого реагування Північноатлантичного альянсу.

Цього дня ми згадуємо наших загиблих братів – тих, чиї імена назавжди залишаться у списках військових частин і нашій пам’яті. Вони виграли свою війну і віддали данину нашій спільній Перемозі. Наш борг перед ними — продовжувати боротьбу за свободу України, розвиватися і ставати міцнішими.

Бажаю кожному з вас перемог: над власними труднощами і перепонами і, звісно, над нашим ворогом. Чим сильнішими в боротьбі над собою стаєте ви — тим слабшим є наш противник.

Слава Силам спеціальних операцій!
Слава Україні!”

Фото: фейсбук

Система Orphus