Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

24 проєкти допущені до оцінювання у конкурсному відборі ДФРР на 2022 рік, – Дмитро Лунін

29 липня відбулося засідання регіональної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проєктів), що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2022 році.

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін повідомив, що надійшло багато цікавих пропозицій від громад.

«Ми гарно відпрацювали, на відбір надійшло достатньо цікавих ідей, вони відповідають Стратегії розвитку регіону до 2027 року і мають забезпечити сталий розвиток області, – розповів Дмитро Лунін. – Найближчим часом треба оцінити всі проєкти і надати своє бачення громадам».

15 червня завершено прийом заявок на конкурсний відбір проєктів, що можуть фінансуватися за кошти ДФРР у 2022 році. На відбір було подано 45 пропозицій, повідомила заступник директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Олена Онупко.

«Серед 45 проєктів 21 не відповідає постанові КМУ №196 в новій редакції, – розповіла Олена Онупко. – Зокрема це стосується проєктів, які не є комплексними, не мають проєктно-кошторисної документації (або вона зроблена давно – до 2019 року) та не відповідають технічному завданню конкурсу».

Тому питання недопуску 21 проєкту до оцінювання було винесено на голосування членів регіональної комісії. Таким чином до розгляду допущені 24 проєкти, подані для участі у конкурсному відборі на фінансування у 2022 році за рахунок коштів ДФРР.

Члени регіональної комісії розглядатимуть проєкти 3 групами, кожна – по 8 проєктів. Переліки пропозицій, реєстраційні картки та фото для розгляду надіслані членам регіональної комісії.

Оцінювання проведуть у найкоротші терміни і на наступному засіданні обговорять.

Система Orphus