Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

24 липня у Кременчуці відкривається другий Центр масової вакцинації населення

Відзавтра у Кременчуці працюватимуть два Центри масової вакцинації населення.

Розміщено його буде за адресою: проспект Лесі Українки, 80 (колишнє приміщення 4 поліклініки). Про це на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомила заступник міського голови Ольга Усанова. Профілактичні протиковідні щеплення населенню проводитимуть у конференц-залі медичного закладу. Центр вакцинації на Молодіжному матиме окремий вхід від центрального. Працюватиме він із 09.00 до 18.00 год.. Вакцинацію у цьому центрі проводитимуть двома вакцинами – CoronaVac і Moderna.

Про це повідомили на сайті Кременчуцької міськради.

Кількість провакцинованих на цьому тижні стала рекордною з початку кампанії імунізації населення від вірусу нового типу. Зокрема, першою дозою було про вакциновано 4225 кременчужан, другою – 1853 жителів міста. Станом на сьогоднішній день від початку кампанії імунізації однією дозою вже вакциновано 23064 кременчужанина, повний цикл протиковідної вакцинації пройшли 13960 осіб.

Цими вихідними також продовжуватимуть приймати усіх охочих щепитися в Центрі вакцинації населення від COVID-19, що розташований в приміщенні Кременчуцького ліцею N11 “Гарант” за адресою вулиця Першотравнева, 53. Цей центр теж працюватиме з 09.00 до 18.00 год.. У ньому проводитимуть щеплення вакцинами CoronaVac і Pfizer.

Усім громадянам, які мають бажання щепитися від вірусу нового типу, необхідно мати паспорт і ідентифікаційний код.

Система Orphus