Ви тут:
Суспільство Україна 

Зеленський зізнався, що розповів Лукашенку про спецоперацію щодо затримання “вагнерівців”

Президент Володимир Зеленський заявив, що операція по “вагнерівцям” готувалась не в Україні та розповів, як передав інформацію про них самопроголошеному президенту Білорусі Олександру Лукашенку

Про це Зеленський заявив в інтерв’ю на каналі “1+1”.

Зеленський відповів на питання про своє спілкування з Лукашенком під час операції щодо затримання “вагнерівців”.

“Останній раз ми спілкувались з ним по телефону. Коли вагнерівці були на території Білорусі, я подзвонив Олександру Григоровичу, я попросив його, я його попередив, що готовий передати йому всю інформацію щодо цих людей, там були прізвища, ми розуміли, хто це такі. Тим не менш, він сказав мені по телефону: “Я розумію, дорогий Володимир Олександровичу, я не підведу, все буде нормально, я розберусь”. Я був впевнений, що він передасть нам цих вбивць”, – сказав Зеленський.

Президент підтвердив, що така операція щодо затримання бойовиків у Києві готувалась, проте не українськими спецслужбами, а її ідею подали інші країни. Проте Зеленський задоволений тим, що операція не вдалась, оскільки це могло погано закінчитись для України. 

“Ми з вами бачили, що було в Білорусі, як посадили літак (літак з Протасевичем, – ред.), чим це закінчилось, чим закінчуються такі спецоперації тієї чи іншої країни. Тож, це точно не була наша операція. Я точно розумію, що ця ситуація, ідея цієї операції була інших країн, точно не України і те, що Україну максимально затягували в це питання – це правда. Те, що цього не відбулось, проводячи паралелі із тим, що було в Білорусі, я вважаю, що це слава Богу”, – додав президент.

Система Orphus