Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Збір-Аварія”: співробітники ДСНС перевірили готовність підрозділів Аварійно-рятувального загону

На базі навчально-тактичного полігону Аварійно-рятувального загону СП ГУ ДСНС України у Полтавській області перевірили готовність особового складу до дій за сигналом «Збір-Аварія», а також до реагування на умовну надзвичайну ситуацію техногенного характеру пов’язану з аварією на підприємствах нафтогазового комплексу.

Про це повідомляється на сайті ГУ ДСНС в Полтавській області.

Згідно тактичного задуму, внаслідок імітованого вибуху сталося аварія на одній із ділянок. На місце виклику були направлені вогнеборці найближчих пожежно-рятувальних підрозділів, група метрологічного забезпечення, що контролювала стан загазованості повітря та частина з ліквідації нафтогазових фонтанів та спеціальних рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону.

На місці умовної надзвичайної ситуації оперативно був розгорнутий штаб, що безпосередньо координував роботу кожного підрозділу під час ліквідації наслідків вибуху.

Для гасіння газового фонтану на свердловині залучалася пожежна та спеціальна техніка ДСНС, зокрема імпульсна пожежна установка на базі танку Т-62 «Імпульс» та автомобіль газоводяного гасіння з встановленим реактивним двигуном.

Після тренувань було проаналізовано роботу кожного підрозділу та дана відповідна оцінка діям учасників навчань.

Система Orphus