Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

За вихідні в Україні імунізували проти COVID-19 понад 31 тисячу людей

Прртягом 12-13 червня у Центрах масової вакцинації, що працювали 16 регіонах України, проти COVID-19 щепили 31 305 людей. З них 15 924 у суботу та 15 381 у неділю.

У Центрах вакцинують громадян, які записалися до листа очікування в додатку чи через сайт “Дія” або через контакт-центр МОЗ.

Минулими вихідними працювало 50 центрів вакцинації: 13 центрів у Дніпропетровській, вісім у Львівській, сім в Одеській, п’ять у Полтавській, три в Херсонській, два в Київській, два в Чернівецькій, два у Хмельницькій та по одному в Тернопільській, Рівненській, Вінницькій, Кіровоградській, Житомирській, Черкаській, Харківській областях та в місті Києві, повідомили у МОЗ.

Читайте також: На Полтавщині у Центрах вакцинації імунізували ще 2 654 людини

Найбільше щеплень за два дні зробили в Києві на базі Міжнародного виставкового центру – 6 410, у Дніпрі у 12 центрах – 3 145 та у Львові у трьох центрах – 2 968.

На попередніх вихідних працювало 14 таких центрів, в яких щепили 15 025 людей. 

Такі Центри масової вакцинації в Україні почали відкривати з 29 травня. Поки що ці Центри працюють лише у вихідні дні.  У них вакцинують як тих, кого попередньо запросили на щеплення телефонним дзвінком чи повідомленням, так і за іншою чергою усіх охочих, яким ще не надійшло запрошення, але які є в листі очікування на вакцинацію від COVID-19. Пріоритет надається літнім людям.

 

 

 

ФОТО: ілюстративне

Система Orphus