Ви тут:
Комуналка Полтавщина Споживач Суспільство 

З рахунками “Полтаватеплоенерго” можна ознайомитись через інфо-боти: як це зробити

Кожен календарний місяць для “Полтаватеплоенерго” починається із того, що фахівці абонентської служби підприємства проводять нарахування за спожиті упродовж розрахункового періоду послуги.

Результати цієї роботи відображаються у щомісячних рахунках, які надсилають жителям багатоповерхівок поштою. Проте вже зараз електронні версії платіжок за травень 2021 року можна побачити скориставшись інфо-ботами “Полтаватеплоенерго” у Viber чи Telegram, а також як і раніше — у “Особистому кабінеті споживача”, повідомили у пресслужбі підприємства.

Навесні цього року інформували споживачів послуг “Полтаватеплоенерго”, про запровадження нового покоління чат-ботів підприємства — інфо-ботів. На відміну від попередніх, нові — є багатофункціональними і багато у чому можуть замінити навіть сервіс “Особистий кабінет споживача”, до якого вже встигли звикнути понад 31 тис. полтавців.

Інфо-боти “Полтаватеплоенерго” у Viber чи Telegram містять ширший інструментарій, який дозволяє не лише передавати показники індивідуальних приладів обліку, а й відстежувати стан особового рахунку (нарахування, оплати, заборгованість), переглядати та завантажувати щомісячні рахунки за послуги підприємства тощо.

Щоб ознайомитись із нарахуваннями за спожиті упродовж травня поточного року послуги, радять скористатись інфо-ботами “Полтаватеплоенерго” у Viber та Telegram. Для цього достатньо, перебуваючи у головному меню інфо-бота, обрати сервіс “Рахунки на оплату”:

А потім, із запропонованого переліку обрати потрібний місяць, за який збираєтесь переглядати нарахування.

“Однак, якщо серед різноманіття он-лайн інструментів офіційного сайту “Полтаватеплоенерго” ви віддаєте перевагу вже звичному — “Особистий кабінет споживача”, то і він також залишається добрим вашим помічником. Тож ви, як і раніше, можете задовго до надходження паперового варіанту рахунку до поштової скриньки ознайомитися із їх електронними версіями. Докладну інструкцію по використанню для цього сервісу “Особистий кабінет споживача” можна знайти тут“, – йдеться у повідомленні.

Не варто забувати і про можливість, незалежно від традиційної доставки поштою, замовлення щомісячної доставки рахунків підприємства на електронну скриньку. Така можливість наявна також саме у цілодобовому он-лайн сервісі “Особистий кабінет споживача”. Із докладною інструкцією замовлення щомісячної доставки електронних версій рахунків «Полтаватеплоенерго» можна ознайомитися тут.

 

Система Orphus