Ви тут:
Полтавщина 

З початку року поліцейські Полтавщини понад 1400 разів виїжджали на виклик щодо домашнього насильства

З початку року на Полтавщині поліцейські понад 1400 разів виїжджали на виклики щодо домашнього насильства, складено 165 адміністративних протоколів та вручено 164 термінових заборонних приписів кривдникам. Про це говорили 29-го червня під час семінар-тренінгу в Головному управлінні поліції області.

Інформує пресслужба поліції Полтавщини.

Учасники обговорили актуальні питання щодо роботи мобільних груп, відпрацювали алгоритм необхідних заходів для ефективного захисту прав постраждалих, забезпечення компенсації завданої шкоди та притягнення кривдників до відповідальності.

“На сьогодні новостворений підрозділ, до якого входять дві мобільні групи (Кременчук, Горішні Плавні) та сектор протидії домашньому насильству (Полтава), працює над підвищенням обізнаності суспільства щодо явища домашнього насильства та куди можна звернутися за допомогою або отримати відповідну консультацію. Також ми проводимо системне навчання поліцейських, вивчаємо і впроваджуємо кращі міжнародні практики”, – зазначив старший інспектор відділу дільничних офіцерів поліції Полтавської області Роман Дорош.

“Шановні громадяни! Якщо ви стали жертвою домашнього насильства або вам відома інформація про особу, відносно якої вчиняється насильство, не зволікайте, а інформуйте поліцію за номером 102, або на безкоштовну національну “Гарячу лінію” з протидії домашньому насильству: 0 800 500 335 чи на короткий номер 116-123. Також можете скористатись поліцейським чат-ботом #ДійПротиНасильства (@police_helpbot), який надасть максимально вичерпну інформацію про домашнє насильство, підтримку та допомогу в цьому питанні. Головне – не замовчуйте факт скоєння насильства!”, – йдеться у повідомленні.

Фото: ГУ НП в Полтавській області

Система Orphus