Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

З початку року платникам Полтавщини відшкодували 303,8 млн грн ПДВ

Найбільші суми ПДВ до бюджету спрямували платники Полтавщини, які зареєстровані у Полтаві – 668,2 млн.грн.

Від СГД-юридичних і фізичних осіб м. Кременчук, м. Горішні плавні, Глобинського, Кобеляцького та Козельщинського районів надійшло 454,1 млн.грн., Лубенського, Хорольського, Пирятинського, Оржицького, Гребінківського та Семенівського районів – 296,4 млн.грн.; Миргородського, Великобагачанського, Шишацького районів – 152,0 млн.грн.; Полтавського, Диканського, Новосанжарського, Решетилівського районів – 151,0 млн.грн. Підприємства Гадяцького, Зіньківського, Котелевського та Лохвицького районів забезпечили надходження податку в сумі 199,6 млн.грн., Карлівського, Машівського та Чутівського – 156,6 млн. гривень, повідомили у ГУ ДПС у Полтавській області.

“В цілому по області станом на 1 червня 2021 року платниками податків забезпечено надходження податку на додану вартість до Державного бюджету в сумі 2077,9млн.грн., що на 469,6 млн.грн. більше надходжень за відповідний період 2020 року (1608,3 млн.грн.)”, – зазначила заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Наталія Новоженіна.

Завдяки підвищенню якості адміністрування ПДВ легальний та прозорий бізнес може розраховувати на своєчасне бюджетне відшкодування.

За січень – травень 2021 року 99 юридичним особам – платникам області відшкодовано ПДВ на розрахунковий рахунок у банку в розмірі 303,8 млн. гривень.

“Своєчасна сплата податків, зборів та обов’язкових платежів є запорукою добробуту усіх громадян. Сплачені податки – це вчасно виплачені пенсії, соціальні виплати, зарплати, у тому числі медичним працівникам, які працюють в складних умовах боротьби з коронавірусною хворобою (COVID – 19)”, – наголосила Наталія Новоженіна.

Система Orphus