Ви тут:
Спорт Суспільство 

З надією на успіх: збірна України зі стрибків у воду визначилася зі складом на Олімпіаду

Тренерський штаб збірної України зі стрибків у воду визначився зі складом національної команди на Олімпійські ігри-2020 в Токіо.

Про це повідомляє офіційний сайт федерації.

“З 7 по 12 червня у спорткомплексі «Ліко» проходив чемпіонат України зі стрибків у воду. Цей старт став головним у розподілі олімпійських ліцензій.
Нагадаємо, що нині у наших спортсменів є 6 підтверджених ліцензій – по одній у синхронних стрибках з вишки серед чоловіків, в індивідуальних стрибках з вишки серед жінок та чоловіків, на трампліні у чоловіків та дві – у стрибках з трампліну серед жінок. Наприкінці червня очікуємо на ще одну в індивідуальних стрибках з вишки серед чоловіків”, – йдеться у повідомленні.

Збірна України за кваліфікаційний період здобула шість ліцензій: п’ять в особистих стрибках, одну – в синхронних. Ще одна ліцензія має дістатися Україні в чоловічих стрибках з 10-метрової вишки за підсумки перерозподілення невикористаних путівок в Токіо.

Склад України зі стрибків у воду на Олімпіаду
• трамплін, 3 м: Олег Колодій (чоловіки), Анна Письменська, Вікторія Кесарь (обидві – жінки);
• вишка, 10 м: Олексій Середа (чоловіки), Софія Лискун (жінки);
• синхронні стрибки: Олексій Середа та Олег Сербін (10 м, чоловіки);
• запасний: Кіріл Болюх.

Найімовірніше, другим володарем ліцензії на 10-метровій вишці стане партнер Олексія Середи по синхронних стрибках, Олег Сербін.

Система Orphus