Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

З 25 червня в’їзд в Україну з чотирьох країн без негативного тесту на COVID-19 буде заборонено

На засіданні Кабінету Міністрів України прийняли впровадження низки заходів для зменшення ризику поширення штаму коронавірусу “Дельта”. 

Зокрема, громадянам, які прибули з Республіки Індія, Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, Російської Федерації, Португальської Республіки або перебували на їх території не менше семи днів, буде заборонено перетин державного кордону України без негативного результату експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, проведеного безпосередньо в пунктах пропуску (пунктах контролю).

Така норма почне діяти з 25 червня, повідомили у МОЗ.

“До 25-го червня, за окремим дорученням РНБО, буде підготовлено комплексні пропозиції задля протидії поширенню коронавірусу штаму “Дельта” в Україні”, – зазначив головний державний санітарний лікар Ігор Кузін.

Нагадаємо, 23 червня стало відомо, що в Україні зафіксували два випадки захворювання на штам коронавірусу “Дельта”.

Новий штам вірусу COVID-19 “Дельта” вже виявлено в понад 90 країнах світу. Він розповсюджений в Республіці Індія, Російській Федерації, Португалії та Великій Британії. За даними служб громадського здоров’я останньої, де новий штам відповідає за понад 60% інфікувань, він в 1,6 разів більш контагіозний, а також в 1,45 разів збільшує ризик необхідності інтенсивного лікування. Потреба в госпіталізації виникає вдвічі частіше, ніж при інфікуванні звичайним штамом COVID-19.

Система Orphus