Ви тут:
Суспільство 

Юніорський чемпіонат Полтавщини з боксу: результати

На базі КЗ ДЮСШ № 4 стартували перші офіційні обласні змагання з боксу серед юнаків і дівчат, юніорів та молоді. Бої на чемпіонаті тривали до 20 червня. Змагалися 12-17 річні спортсмени збірних команд міст і районів області, спортивних клубів, спортивних шкіл усіх типів із Полтави, Кременчука, Горішніх Плавнів, Миргорода, Кобеляк, Гадяча, Глобиного та Решетилівки.  Загалом близько 100 осіб.

Як розповіли у Полтавській ОДА, відкривали змагання перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін, начальник управління молоді та спорту Полтавської ОДА Марина Трохименко, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Полтавської міської ради Ігор Кислов, директор ШВСМ Костянтин Семеняга, директор ДЮСШ № 4 Микола Семеняга.

Змагання особисто-командні. Проводилися за чинними правилами АІВА і ФБУ. Переможців визначали за олімпійською системою.

1 місця здобули:

Серед дівчат 2007-2008 р.н.:

ПІП Вагова категорія Регіон
Юхименко Діана 51 кг Миргород («АРЕЙ»)
Сторож Валерія 60 кг Миргород (ЄБШ)
Некрасова Ангеліна 63 кг Горішні Плавні (ДЮСШ №1)

Серед юніорок 2005-2006 р.н.:

ПІП Вагова категорія Регіон
Сємка Дар’я 50 кг Полтава (КЗ ПДЮСШ «Полтава»)
Сириця Каміла 57 кг Полтава (ШВСМ)
Шевченко Марина 60 кг Горішні Плавні (ДЮСШ №1)
Звєрєва Карина 75 кг Горішні Плавні (ДЮСШ №1)

Серед юнаків 2007-2008 р.н.:

ПІП Вагова категорія Регіон
Плескач Артем 37-40 кг Полтава, КЗ ПДЮСШ «Полтава»
Опанасенко Олександр 42 кг Полтава, ДЮСШ «Олімпійські надії»
Головко Макар 44 кг Полтава, КЗ «ПДЮСШ №4»
Хохлач Ярослав 46 кг Кременчук, СДЮШОР
Білоцерковець Сергій 48 кг Полтава, КЗ «ПДЮСШ №4»
Коба Єгор 50 кг Полтава, ДЮСШ «Олімпійські надії»
Гончарук Дмитро 52 кг Полтава, КЗ «ПДЮСШ №4»
Мяленко Ілля 54 кг Полтава, КЗ «ПДЮСШ №4»
Стефаник Максим 57 кг Кременчук, «ЛЕГІОН»
Бовбас Даниіл 60 кг Горішні Плавні, ДЮСШ №1
Безуглий Дмитро 63 кг Кременчук, СДЮШОР
Сітало Тимофій 75 кг Решетилівка, ДЮСШ
Поляков Кирило 80 кг Кременчук, СДЮШОР
Біленко Данило 90 кг Полтава, ДЮСШ «Олімпійські надії»

Серед юніорів 2005-2006 р.н.:

ПІП Вагова категорія Регіон
Андрущенко Данило 46 кг Полтава, КЗ «ПДЮСШ №4»
Бондаренко Ілля 48 кг Горішні Плавні, ДЮСШ №1
Перетокін Данило 50 кг Горішні Плавні, ДЮСШ №1
Мороз Антон 52 кг Полтава, КЗ «ПДЮСШ №4»
Харлінський Даниіл 54 кг Горішні Плавні, ДЮСШ №1
Шилов Руслан 57 кг Горішні Плавні, ДЮСШ №1
Рогізний Дмитро 60 кг Горішні Плавні, ДЮСШ №1
Лукеча Олександр 63 кг Полтава, ДЮСШ «Олімпійські надії»
Марченко Олександр 66 кг Полтава, КЗ «ПДЮСШ №4»
Стежко Роман 70 кг Полтава, ДЮСШ «Олімпійські надії»
Омельченко Володимир 80 кг Решетилівка, ДЮСШ
Гребенюк Віталій 80+ Кобеляки, ДЮСШ «Колос»

Молодь-чоловіки 2003-2004 р.н.

ПІП Вагова категорія Регіон
Машковцев Олександр 46-49 кг Кременчук, СДЮШОР
Мироненко Володимир 52 кг Кременчук, «ЛЕГІОН»
Ульянов Андрій 56 кг Кременчук, СДЮШОР
Мохов Олександр 60 кг Полтава, ДЮСШ «Олімпійські надії»
Мухаметшин Андрій 64 кг Полтава, КЗ ПДЮСШ «Полтава»
Пильченко Микита 69 кг Кременчук, СДЮШОР
Таран Кирило 75 кг Полтава, ДЮСШ «Олімпійські надії»
Попенко Ігор 81 кг Кременчук, «ЛЕГІОН»
Артищенко Руслан 91 кг Кременчук, СДЮШОР
Кошкалда Іван 91+ кг Кременчук, СДЮШОР
Система Orphus