Ви тут:
Суспільство Україна 

“Європейська Солідарність” вимагає закрити кордон та остаточно припинити пасажирське сполучення з Росією, – заява

Україна опинилась під загрозою нового спалаху епідемії коронавірусу, до якого українська влада абсолютно не готова.

Йдеться у оприлюдненій заяві партії “Європейська Солідарність”
Останні тижні в країні-агресорі вирує індійський штам ковіду, який вже призвів до рекордної смертності та переповнених лікарень у Москві.
“Науковці попереджають, що індійський штам «Дельта» значно заразніший та призводить до тяжчого перебігу хвороби. Ця мутація вдвічі підвищує ризик госпіталізації та в півтора рази частіше призводить до реанімації інфікованих”, – йдеться у повідомленні.
За прогнозом науковців, нова хвиля епідемії може накрити Україну ще до осені, якщо протягом найближчих днів не вдатись до жорсткого стримування хвороби на кордоні.
“Загроза нової хвилі епідемії – реальна підстава для проведення засідання РНБО. «Європейська Солідарність» вимагає невідкладно закрити кордон та, на додачу до авіа і залізничних перевезень, припинити автомобільне і автобусне сполучення з Росією до нормалізації там епідемічної ситуації”, – наголосили у “ЄС”.
“Усі українці, які повертатимуться із Росії у встановлений період часу, мають проходити не лише тестування, але й контрольовану самоізоляцію”.
Система Orphus