Ви тут:
Спорт Суспільство ТОП-новина 

Євро-2020: що потрібно Україні для виходу до 1/8 фіналу

Від команди Андрія Шевченка нічого не залежить.

Як повідомляє Суспільне.спорт, чотири з шести третіх місць отримають путівки в 1/8 фіналу Євро-2020. Уже одна команда з третього місця відома – це збірна Швейцарії.

Визначають місця у таблиці збірних третіх місць за наступними критеріями: набрані очки – різниця голів – забиті голи – кількість перемог – дисциплінарні очки – місце у рейтингу після відбіркового етапу.

Нагадаємо, Україна в останньому матчі групового турніру Євро програла Австрії (0:1) та втратила шанс напряму пробитися до плей-оф.

Тепер має реалізуватися один з п’яти сценаріїв розвитку подій на груповому етапі:

• Група D: Хорватія та Шотландія зіграють між собою внічию. Обидві збірні наберуть по два очки, відповідно, Україна їх випередить за набраними очками.
• Група E: Іспанія переможе Словаччину, Швеція не програє Польщі. Словаччина у такому разі фінішує третьою з 3 очками, але поступиться Україні за усіма показниками.
• Група Е: Словаччина переможе Іспанію, Швеція не програє Польщі. Іспанія та Польща у такому разі наберуть по 2 очки, Україна їх випередить за набраними очками.
• Група F: Португалія програє 0:3 Франції, Німеччина не програє Угорщині. У такому разі Португалія фінішує третьою, але з різницею м’ячів -2 поступиться Україні.
• Група F: Португалія програє Франції, Німеччина програє Угорщині 0:2. У такому разі Німеччина фінішує третьою завдяки перемозі над Португалією, однак буде нижчою за Україну за дисциплінарними очками при рівності різниці м’ячів 4:5.

Система Orphus