Ви тут:
Спорт Суспільство 

Євро-2020: розклад усіх матчів чемпіонату Європи з футболу

Чемпіонат Європи з футболу відбуватиметься з 11 червня до 11 липня

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Турнір було перенесено на 2021 рік через пандемію коронавірусу.

Збірна України на груповому етапі гратиме у Амстердамі та Бухаресті, суперниками нашої національної команди стануть Нідерланди, Австрія та Північна Македонія.

Усі матчі Євро-2020 транслюватиме “Медіа Група Україна”. Телеканал “Україна” покаже 24 матчі, канали “Футбол 1/2/3” – 27 зустрічей.

Розклад матчів групового етапу:

11 червня

Група A. 21.00. Туреччина – Італія (Рим)


12 червня

Група A. 15.00. Уельс – Швейцарія (Баку)

Група B. 18.00. Данія – Фінляндія (Копенгаген)

Група B. 21.00. Бельгія – Росія (Санкт-Петербург)


13 червня

Група D. 15.00. Англія – Хорватія (Лондон)

Група C. 18.00. Австрія – Північна Македонія (Бухарест)

Група C. 21.00. Нідерланди – Україна (Амстердам)


14 червня

Група D. 15.00. Шотландія – Чехія (Глазго)

Група E. 18.00. Польща – Словаччина (Санкт-Петербург)

Група E. 21.00. Іспанія – Швеція (Севілья)


15 червня

Група F. 18.00. Угорщина – Португалія (Будапешт)

Група F. 21.00. Франція – Німеччина (Мюнхен)


16 червня

Група B. 15.00. Фінляндія – Росія (Санкт-Петербург)

Група A. 18.00. Туреччина – Уельс (Баку)

Група A. 21.00. Італія – Швейцарія (Рим)


17 червня

Група C. 15.00. Україна – Північна Македонія (Бухарест)

Група B. 18.00. Данія – Бельгія (Копенгаген)

Група C. 21.00. Нідерланди – Австрія (Амстердам)


18 червня

Група E. 15.00. Швеція – Словаччина (Санкт-Петербург)

Група D. 18.00. Хорватія – Чехія (Глазго)

Група D. 21.00. Англія – Шотландія (Лондон)


19 червня

Група F. 15.00. Угорщина – Франція (Будапешт)

Група F. 18.00. Португалія – Німеччина (Мюнхен)

Група E. 21.00. Іспанія – Польща (Севілья)


20 Червня

Група A. 18.00. Італія – Уельс (Рим)

Група A. 18.00. Швейцарія – Туреччина (Баку)


21 червня

Група C. 18.00. Північна Македонія – Нідерланди ( Амстердам)

Група C. 18.00. Україна – Австрія (Бухарест)

Група B. 21.00. Росія – Данія (Копенгаген)

Група B. 21.00. Фінляндія – Бельгія (Санкт-Петербург)


22 червня

Група D. 21.00. Чехія – Англія (Лондон)

Група D. 21.00. Хорватія – Шотландія (Глазго)


23 червня

Група E. 18.00. Словаччина – Іспанія (Севілья)

Група E. 18.00. Швеція – Польща (Санкт-Петербург)

Група F. 21.00. Німеччина – Угорщина (Мюнхен)

Група F. 21.00. Португалія – Франція (Будапешт)


Розклад матчів плей-офф:

1/8 фіналу

26 червня

Матч 1. 18.00. 2А (друге місце групи A) – 2B (друге місце групи B) (Амстердам)

Матч 2. 21.00. 1A – 2C (Лондон)


27 червня

Матч 3. 18.00. 1C – 3D/E/F (Будапешт)

Матч 4. 21.00. 1B  – 3A/D/E/F (Севілья)


28 червня

Матч 5. 18.00. 2D – 2E (Копенгаген)

Матч 6. 21.00. 1F – 3A/B/C (Бухарест)


29 червня

Матч 7. 18.00. 1D – 2F (Лондон)

Матч 8. 21.00. 1E – 3A/B/C/D (Глазго)


Чвертьфінали

2 липня

Чвертьфінал 1. 18.00. Переможець матчу 6 – переможець матчу 5 (Санкт-Петербург)

Чвертьфінал 2. 21.00. Переможець матчу 4 – переможець матчу 2 (Мюнхен)


3 липня

Чвертьфінал 3. 18.00. Переможець матчу 1 – переможець матчу 3 (Баку)

Чвертьфінал 4. 21.00. Переможець матчу 8 – переможець матчу 7 (Рим)


Півфінали

6 липня

Півфінал 1. 21.00. Переможець чвертьфіналу 1 – переможець чвертьфіналу 2 (Лондон)


7 липня

Півфінал 2. 21.00. Переможець чвертьфіналу 4 – переможець чвертьфіналу 3 (Лондон)


Фінал

11 липня

21.00. Переможець півфіналу 1 – переможець півфіналу 2 (Лондон)

Система Orphus