Ви тут:

Євро-2020 на великому екрані: вибираємо телевізор

Незабаром відбудеться визначна спортивна подія – Чемпіонат Європи з футболу. Вона мала пройти минулого літа, але через пандемію її було перенесено.

Фанати футболу з нетерпінням чекають на Євро-2020, і більшість дивитиметься його по телевізору. Ось кілька критеріїв, які допоможуть вибрати кращу техніку для перегляду спортивних трансляцій.

Тип та розмір екрану

У телевізорах останнього покоління використовують два види технологій: LED та OLED. Між ними є декілька відмінностей. LED-телевізори працюють на світлодіодах. Мініатюрні лампочки вмикаються і вимикаються, даючи ту кількість світла, яка необхідна для відображення кожного кадру. Передова функція повного затемнення означає, що певні ділянки картинки освітлюються краще, що дозволяє побачити дрібні деталі, наприклад емоції гравців.

В інноваційних OLED-телевізорах мільйони пікселів світяться незалежно один від одного. Картинка насичена, деталізована, яскрава. Це гарантує справжнє видовище. Такі телевізори вважають кращими для перегляду спортивних змагань, тому що кольори та контраст тут на висоті.

Розмір і розширення екрану

Великий дисплей діагоналлю 48–50 дюймів дозволяє зануритись у події, розгледіти деталі, які легко пропустити на маленькому. По ньому зручніше дивитися передачі компанією. Проте якщо ви звикли відпочивати наодинці, сидіти близько до екрану, у вас невелика кімната, то підійде телевізор 43 дюйми.

Розширення грає велику роль. Переваги перегляду футболу в 4К:

  • більше деталей;

  • висока чіткість зображення;

  • незабутні враження від вболівання за улюблену команду.

Технологія 4К дозволить повною мірою насолодитися емоціями гравця після вдалої атаки або обертанням м’яча в сітці воріт.

Розмиття, кут огляду

Перегляд динамічної спортивної гри може ускладнюватися тим, що картинка виглядає нечіткою. Коли дія прискорюється, об’єкти розмиваються. Завдяки сучасним процесорам частота оновлення кадрів може досягати 120 Гц. Це сприяє тому, що розмиття зменшується, і ми бачимо чіткіше зображення.

Коли ви дивитися футбол компанією, запрошені розташовані в різних частинах кімнати. Важливо, щоб усі присутні могли бачити зображення однаково добре. У певних моделях LED-телевізорів пікселі розташовані дуже близько один до одного. Завдяки цьому вони поглинають більше світла та посилюють кольори. Зображення стає якіснішим на всьому екрані. Воно чітке, навіть якщо дивитися під кутом 90 градусів. Купивши саме такий телевізор, ви не пропустите нічого, що відбувається на екрані, з будь-якого місця кімнати.

Якщо ви бажаєте отримати найбільше задоволення від спортивної трансляції, вам потрібна особлива техніка. Вона повинна справлятися з показом динамічних сцен, якісно передавати кольори та чітке зображення, мати широкий кут огляду. Ці критерії відіграють велику роль при виборі телевізора, якщо справжні футбольні фанати хочуть, щоб їх ніщо не відволікало від перегляду матчу.

Система Orphus