Ви тут:
Суспільство Україна 

Які завдання виконуватиме Агентство оборонних технологій, що планують створити в Україні

В Україні планують створити Агентство оборонних технологій. Про це заявив перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Валерій Іващенко.

Інформує АрміяInform.

За його словами, для створення Агентства з розвитку передових технологій оборонного та подвійного призначення утворено відповідну робочу групу в Мінстратегпромі ще у січні 2021-го. На нього покладуть формування і забезпечення реалізації державної військово-промислової політики.

Натепер, з метою погодження із зацікавленими структурами, група вже опрацювала проєкти установчих документів нової держустанови.

Валерій Іващенко зазначив, що агентству делегують завдання зі створення передових та проривних технологій в інтересах ОПК. Також нова установа має кардинально покращити наявні технологічні спроможності підприємств “оборонки”.

“Крім того, він розповів, що серед покладених завдань на агентство є подолання розриву між фундаментальними дослідженнями та їхнім прикладним застосуванням у сфері оборони, пошук і вироблення напрямків досліджень, постановка нових військово-прикладних завдань, супроводження міжвідомчих, а також наукових досліджень, з великим ризиком недосягнення задекларованого результату”, – йдеться у повідомленні.

Фото: АрміяInform

Система Orphus