Ви тут:

Які вибрати шпалери для спальні

Облаштування спальні

Облаштування спальні — важливе завдання, адже якість відпочинку і ступінь затишку безпосередньо залежать від того, наскільки правильно вибрано дизайн кімнати. Уміло підібраний інтер’єр сприятиме комфортному відпочинку і допоможе розслабитися після важкого робочого дня, так що до його вибору потрібно поставитися відповідально.

Шпалери — один з найважливіших елементів в інтер’єрі, правильний вибір якого не тільки значно вплине на загальний вигляд приміщення, але і додасть додаткового затишку вашій спальні. Проте вибирати шпалери для спальні досить непросто через їх величезне розмаїття, тому необхідно враховувати безліч різних чинників.

В інтернет-магазині «Евростиль» (https://euro-style.kiev.ua/o-magazinehttps://euro-style.kiev.ua/) ви можете знайти шпалери на будь-який смак та гаманець.

Види шпалер для спальні

Існує чимало шпалер, серед яких легко загубитися. Серед них можна виділити основні:

  • вінілові;
  • паперові;
  • текстильні.

Щоб визначитися, які з перерахованих видів підійдуть саме вам, необхідно вивчити їх докладніше, ознайомитися з усіма перевагами і недоліками. Також потрібно враховувати загальний дизайн кімнати, яку належить декорувати.

  1. Вінілові шпалери виробляють на паперовій або флізеліновій основі з зовнішнім покриттям ПВХ. Завдяки властивостям ПВХ, вінілові шпалери легко піддаються миттю і відрізняються великим терміном служби, крім того їх легко наклеювати на стіни. Однак, незважаючи на всі свої достоїнства, таке покриття не дуже підходить для спальні, бо практично не пропускає повітря.
  2. Паперові шпалери. Такий варіант покриття найбільш традиційний, він відрізняється бюджетною ціною, екологічністю, простотою наклеювання, а також здатністю добре пропускати повітря. Однак паперові шпалери не дуже практичні, вони легко піддаються будь-якому впливу і зазвичай  недовговічні. Але двошарові паперові шпалери прослужать набагато довше, ніж одношарові. 
  3. Текстильні шпалери — непоганий варіант для спальні. Вони являють собою багатошарове покриття, в шари якого входять папір або флізелін та тканина — натуральна або штучна. Тканина може бути бавовняною, лляною або навіть шовковою. Текстильне покриття має безліч переваг: висока зносостійкість, зовнішня привабливість, екологічність, довговічність. Однак це один з найдорожчих варіантів декору стін, до того ж їх досить складно клеїти. Крім цього, через свої властивості збирання пилу текстильні шпалери мають потребу в постійному вологому прибиранні.
Система Orphus