Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Які ягоди допоможуть схуднути: дослідження

Дослідники з Університету Флориди виявили, що люди, які споживають більше ягід, які джерелом антиоксидантів, важать менше. Навіть якщо вони не змінили кількість споживання калорій.

Полуниця – регулює рівень цукру в крові

Полуниця знижує рівень цукру в крові та рівень інсуліну після їжі. Вчені вважають, що ключовий антиоксидант цієї ягоди блокує активність ферменту, який відповідає за розщеплення крохмалю на простий цукор, інформує 24 канал.

Завдяки цьому знижується рівень цукру в крові та відповідь на інсулін, що є ключовим фактором, який впливає на контроль ваги. Оскільки інсулін переносить надлишок цукру в жирові клітини.

Малина – підсилювач метаболізму

Доведено, що малина містить природну речовину, яка називається кетон. Вона запобігає збільшенню загального, а також вісцерального (внутрішнього) жиру.

Чорниця – зниження жиру

В дослідженні на тваринах, де щури 2% свого раціону споживали чорницю, дивовижний результат був вже через 90 днів: значно менше жиру на животі, зниження жиру в крові, зниження рівня холестерину, покращення рівня цукру та інсуліну в крові. 

Ягоди є приголомшливим джерелом клітковини, ще одним ключовим фактором для контролю ваги. Дослідження показали, що на кожен грам з’їденої клітковини людина усуває 7 калорій, тому споживання рекомендованих 25 – 35 грамів щодня може допомогти позбутися майже від 300 калорій.

Крім втрати ваги, ягоди підвищують щільність кісткової тканини, підтримують здоровий зір, захищають від ультрафіолетових променів сонця, знижують ризик раку та хвороби Паркінсона, борються з інфекціями та підтримують мозок молодим.

Система Orphus