Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Як внести черговий платіж за ліцензію: роз’яснення полтавських податківців

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує про необхідність завчасно подбати про внесення чергового платежу за ліцензії на право виробництва, оптової, роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, пальним та зберігання пального, а також надати до органу ліцензування визначені Законом України від 19 грудня 1995 року № 481 «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» документи.

У разі відсутності звернення суб’єкта господарювання до органу ліцензування щодо внесення чергового платежу за ліцензію на дату спливу терміну попередньої сплати, таку ліцензію буде призупинено відповідно до вимог Закону.

Крім цього, нагадуємо, що у зв’язку із набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2020 р. № 1308 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 р. № 609», територіальні органи ДПС з 01 січня 2021 року визначено органами ліцензування з оптової торгівлі пальним, алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Отже, заяви щодо ліцензій необхідно направляти до Державної податкової служби України, а заяви щодо ліцензій на право оптової, роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, пальним та зберігання пального – до територіальних органів ДПС за місцем здійснення діяльності.

Система Orphus