Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Випускникам Полтавського державного медичного університету вручили дипломи

30 червня, у комунальному закладі «Палац дозвілля «Листопад» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Полтавського державного медичного університету.

Як повідомили у міській раді, дипломи магістра з відзнакою майбутнім лікарям-стоматологам вручили голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, голова Полтавської громади Олександр Мамай, ректор навчального закладу В’ячеслав Ждан, митрополит Новокаховський і Генічеський Філарет.

“За ці 5 років ми вчилися, освоювали основи і базу медичної науки і практики, переживали радощі і незгоди. Все це було разом. Всі ці роки поруч з вами були викладачі, які сьогодні стали вашими другими батьками. Сподіваюся, що в майбутньому, протягом професійної діяльності, ви зустрінете людей, які у вас повірять, сприятимуть, допомагатимуть і даватимуть можливість освоювати не лише ази, а й інші моменти, пов’язані з професійною діяльністю”, – зазначив В’ячеслав Ждан.

За плечима випускників – п’ять тяжких років навчання. Навіть у найжорсткіші періоди боротьби з пандемією викладачі натхненно продовжували готувати висококваліфікованих першокласних фахівців своєї справи. Їхні знання – результат успішної роботи величезного колективу університету.

Під час урочистостей Указом Президента України ректора Полтавського державного медичного університету В’ячеслава Ждана нагородили орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Система Orphus