Ви тут:
Спорт Суспільство 

“Ворскла” завтра дізнається перших суперників по Лізі конференцій

Завтра, 16 червня відбудеться жеребкування другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій, і свого суперника або пару потенційних дізнається полтавська «Ворскла», яка матиме сіяний статус. Церемонія розпочнеться о 14.30 за київським часом.

Про це розповіли в УАФ.

Нагадаємо, нашу асоціацію на міжнародній арені в сезоні-2021/2022 представлятимуть п’ять клубів.

«Динамо» в ранзі переможця Прем’єр-ліги має путівку до основної сітки Ліги чемпіонів, а «Шахтар», який здобув срібні нагороди, потрапив до третього кваліфікаційного раунду ЛЧ. Йому для потрапляння до групи необхідно буде здолати опір двох суперників. У разі невдачі на будь-якій стадії наш представник автоматично перейде до групового раунду Ліги Європи.

Один клуб представлятиме Україну в Лізі Європи — у плей-офф раунді кваліфікації. Таке право отримала «Зоря» як бронзовий призер УПЛ. У разі невдачі в плей-офф ЛЄ вона автоматично перейде до групи Ліги конференцій.
У базовому реєстрі Ліги конференцій країна матиме двох делегатів. Четверта команда УПЛ, якою став «Колос», стартуватиме в третьому раунді кваліфікації, а п’ята, «Ворскла» — у другому. Таким чином, нашим клубам для потрапляння до основної сітки ЛК потрібно буде пройти двох і трьох суперників відповідно.

Квота України на євросезон-2021/2022

Ліга чемпіонів
Чемпіон УПЛ («Динамо») стартує у груповому раунді.
Жеребкування — 26 серпня, перший тур — 14/15 вересня.
Віце-чемпіон УПЛ («Шахтар») стартує у третьому кваліфікаційному раунді.
Жеребкування — 19 липня, матчі — 3/4 та 10 серпня.

Ліга Європи
Третя команда УПЛ («Зоря») стартує у плей-офф раунді.
Жеребкування — 2 серпня, матчі — 19 та 26 серпня.

Ліга конференцій
Четверта команда УПЛ («Колос») стартує у третьому кваліфікаційному раунді.
Жеребкування — 19 липня, матчі — 5 та 12 серпня.П’ята команда УПЛ («Ворскла») стартує у другому кваліфікаційному раунді.
Жеребкування — 16 червня, матчі — 22 та 29 липня.

Система Orphus