Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Внесення змін до обласного бюджету та програм: на сесії Полтавської облради розглянуть більше 70 питань

6 липня відбудеться пленарне засідання чергової сесії Полтавської обласної ради. Депутати планують розглянути більше 70 питань та звернень.

Перелік питань порядку денного затвердили на засіданні президії обласної ради 29 червня, в якому взяли участь голова Полтавської облради Олександр Біленький, його заступники Олександр Лемешко, Лілія Руроєва, Олег Бєлоножко, Олексій Чепурко, голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов та заступники – Дмитро Лунін, Катерина Рижеченко, Євген Греков, депутати облради та представники департаментів ОДА.

“52 питання порядку денного плануємо винести на сесійне засідання. Окрім того, очікуємо ще 20-25 питань. Серед найголовніших — зміни до показників обласного бюджету до кінця 2021 року та до обласних програм. Третина питань — заяви, звернення, нагородження”, – зазначив Олександр Біленький.

На президії розглянули питання щодо внесення змін до показників бюджету області до кінця 2021 року.

“Темпи приросту доходів – рекордні за останні роки. На 140 відсотків зросли, порівняно з минулим роком. Розуміємо, що минулоріч це були об’єктивні обставини, викликані світовою кризою та пандемією. Цьогоріч в області буде значне перевиконання по податку на прибуток та орендних платежах. Будемо вносити проєкт змін до обласного бюджету за результатами виконання за І півріччя 2021 року та уточнювати показники бюджету з перспективою до кінця цього року”, – розповів директор Департаменту фінансів Полтавської ОДА Павло Кропивка.

За словами голови облради, близько 600 млн грн обласного бюджету планують розподілити до кінця року.

“Аби ці кошти розподілити, потрібно внести зміни до обласних програм. Зробимо акцент на придбанні спецтехніки, поповненні депутатського фонду. На засіданні постійної комісії облради з питань бюджету вже детальніше обговоримо за усіма напрямками”, – додав Олександр Біленький.

Нагадаємо, 2 липня відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

Система Orphus