Ви тут:
Медицина Суспільство Україна 

Відсьогодні всі регіони України перебувають у “зеленій” зоні

Всі регіони України перебувають у “зеленій” зоні.

Про свідчать дані МОЗ та під час засідання Уряду повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Відсьгодні всі регіони України перейшли до “зеленої” зони. Але хочу закликати всіх українців дотримуватись обмежень визначених Міністерством охорони здоров’я”, – сказав Шмигаль.

“Поточна епідемічна ситуація в Україні дозволяє сьогодні говорити про те, що вся країна відповідає індикаторам зеленого рівня епідемічної небезпеки. Але наголошую, що попри покращення епідситуації не слід забувати, що КОВІД-19 не подолано, жодна з Європейських країн, в яких покращилась ситуація і з захворюваністю і з вакцинацією, не скасувала повністю обмежувальні заходи”, – зазначив міністр.

Наразі, в Україні рівень захворюваності становить 74 випадки на 100 тис. населення при визначеному показнику зеленого рівня  75 на 100 тис. населення. У 16 областях цей показник значно нижчий за визначений.


Читайте також: Протягом минулої доби в Україні виявили 1 385 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.  З початку пандемії лабораторно підтвердили 2 218 039 випадків COVID-19.

Найнижчий рівень захворюваності у Вінницькій, Закарпатській та Кіровоградській областях і становить 30 випадків на 100 тис. населення. А середня завантаженість ліжок з киснем – 17% при граничному показнику 65%. Рівень госпіталізацій по країні на 8 червня складає 15,5 випадків на 100 тис. населення при визначеному показнику 60 на 100 тис. населення.

“Прошу кожного українця бути раціональним, кожного підприємця – відповідальним, а кожного представника влади – заохочувати громади до мобілізації та самоорганізації. І пам’ятаємо, що найкращий захист від COVID-19 – це вакцинація. Вже зараз усі охочі, зокрема через додаток “Дія” можуть щепитись в центрах масової вакцинації, яких стає дедалі більше”, – додав Віктор Ляшко. 

Система Orphus