Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Вчені заявили, що відеоігри допомагають побороти депресію та тривожність

Відеогри можуть допомогти людям побороти два найбільш поширені психічні розлади серед населення: тривожність та депресію. Про це свідчать результати дослідження науковців з Ірландського дослідницького центру програмного забезпечення. Зазначається, що вчені провели аналіз наукових робіт, які досліджують вплив відеоігор на стан психічного здоров’я.

Інформує “Прямий“.

Науковці з’ясували, що багатокористувацькі ігри можуть позбавити симптомів відчуття самотності; шутери, головоломки й рольові ігри допомагають розвивати мотивацію, натомість стратегії знижують тривожність.

“Загальна доступність і поширеність комерційних відеоігор в сучасному суспільстві робить їх неоціненним засобом, що охоплює людей із психічними розладами”, — підкреслили науковці.

Зокрема,  гра Angry Birds знижувала передопераційну тривожність у дітей від 3 років, зберігаючи при цьому низький рівень тривожності після операції. Також вчені наголосили, що проблема психічних розладів стала особливо гострою для людства після початку пандемії коронавірусу.

“Дослідники переконують, що відеоігри є перспективним методом для пом’якшення деяких симптомів психічного здоров’я”, – йдеться у повідомленні.

Фото Pixabay

Система Orphus