Ви тут:
Суспільство Україна 

В Укрзалізниці назвали найпопулярніші напрямки для подорожей на свята, деякі пролягають через Полтавщину

Укрзалізниця готується до старту по-справжньому спекотних перевезень: з 18 по 28 червня вже придбано понад 600 тисяч проїзних документів.

Для перевезення понад півмільйона пасажирів на святкові дні призначено 21 додатковий поїзд і 58 додаткових рейсів, що дає змогу запропонувати пасажирам ще понад 50 тисяч місць, повідомили в Укрзалізниці.

Найпопулярнішими напрямками на свята для українців традиційно є Київ — Херсон, Київ — Одеса, Київ — Бердянськ, Київ — Генічеськ, Дніпро — Одеса, Львів — Одеса, Харків — Одеса, Харків — Херсон. Маршрут Харків-Одеса пролягає через Полтавщину, деякі потяги проєжджають через станцію Полтава-Південна, інші ще й курсують через Кременчук.

За добу 17 червня Укрзалізниця поповнила склади поїздів на 57 вагонів, що дорівнює місткості 4 пасажирських поїздів. Робота з забезпечення перевезень триває: станом на п’ятницю вже додано ще по 2 вагони на Ужгород (поїзд № 29), Херсон (поїзд № 102), по одному вагону на Одесу (поїзди № 105 і № 145) та один вагон на Попасну (№ 20) — квитки вже у продажу.

Крім того, Укрзалізниця відкриває продажі на Інтерсіті+ № 763/764 Київ — Одеса — Київ відправленням зі столиці з 3 липня. “Тарпан” № 761/762 за тим же маршрутом курсуватиме з 26 червня щоденно до кінця літа.

Попри послаблення карантинних обмежень по всій території країни, масковий режим у потягах залишається незмінним заради безпеки пасажирів та поїзних бригад. Усі вагони обладнані диспенсерами з антисептиками, також рекомендовано регулярно мити руки та обмежити контакт із потенційно забрудненими поверхнями. Нагадуємо, що в дорозі пасажирові будуть запропоновані додаткові сервіси від залізниці, зокрема електронна бібліотека LibrariUZ на поїздах усіх типів, а також онлайн-кінотеатр Sweet TV на рейсах Інтерсіті+.

Система Orphus