Ви тут:
Суспільство Україна 

В Укрпошті розпочали імунізувати працівників проти COVID-19

Національний поштовий оператор одним з перших серед державних підприємств розпочав щеплення своїх працівників як частина критичної інфраструктури.

Мобільна бригада медиків у головному офісі компанії у Києві, а також у Сумах, Рівному, Чернігові, Житомирі та інших містах проводить щеплення працівників на робочому місці. Всього в межах першої хвилі вакцинації заплановано щепити понад 5 тисяч працівників. До кінця наступного тижня ці співробітники отримають першу дозу вакцини, а за 4 тижні – другу, повідомили у пресслужбі компанії.

“Відсьогодні наші співробітники почали вакцинуватися. Ми подбали про те, аби щеплення можна було зробити на робочому місці. Я радий, що багато наших працівників виявили бажання та записалися на першу хвилю вакцинації. Адже наші листоноші та оператори у відділеннях працюють з самого початку під час пандемії і карантинних обмежень. Бо пошта має працювати, незважаючи ні на що. До цього часу їх захищали засоби індивідуального захисту, а тепер ще і вакцина. Вдячний міністерству охорони здоров’я за можливість вакцинувати наших працівників.  Сподіваюся найближчим часом буде вакцинована і решта співробітників Укрпошти”, – відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

Щеплення від COVID-19 в Україні проводять мобільні медичні бригади, які пройшли спеціальне навчання, вакциною CoronaVac виробництва Sinovac. Це інактивована вакцина. Вона містить у своєму складі інактивований (тобто “вбитий”) вірус. Організм реагує на нього та виробляє імунітет. Це безпечна технологія, яка успішно застосовується для виготовлення деяких вакцин проти поліомієліту та грипу.

“Працівники Укрпошти є частиною критичної інфраструктури країни, саме тому їх щеплюють на 3 етапі Дорожньої карти з вакцинації, який вже розпочали. Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб захиститись від COVID-19. Ми вітаємо такий свідомий вибір людей та їхнє відповідальне ставлення до свого здоров’я”, – наголосив Головний державний санітарний лікар України – заступник міністра охорони здоров’я Ігор Кузін.

Міністерство охорони здоров’я України зареєструвало вакцину Sinovac (CoronaVac) 9 березня 2021 року, а 1 червня ця вакцина була схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для екстреного застосування.
Загалом в Укрпошті працює понад 65 тисяч працівників, переважна більшість із яких оператори та листоноші.

Система Orphus