Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні заборонили рух вантажівок державними дорогами у спеку

В Україні з 1 червня почала діяти заборона руху вантажівок державними трасами у спеку

Про це з посиланням на  пресслужбу Укравтодору повідомляє ЕспресоTV.

Згідно з повідомленням, з 1 червня рух великогабаритних транспортних засобів державними дорогами у спеку заборонений. Це щорічне обмеження, яке вводиться на початку літнього сезону для збереження автомобільних доріг загального користування.

В Укравтодорі зазначили, що заборона діятиме у денну пору доби при температурних показниках повітря вище 28 градусів за Цельсієм. Вона стосується транспортних засобів, фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь більш ніж сім тонн. Виняток становлять вантажівки, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

У пресслужбі додали, що перечекати спекотний період водії зможуть на майданчиках для тимчасової стоянки транспортних засобів в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу. Знайти місце відстою вздовж державних доріг можна за допомогою Google мапи або скориставшись вказівниками. Крім того, водії зможуть скористатися TIR-паркінгом, які можна знайти на спеціальній мапі.

Зазначається, що на дорогах загального користування державного значення встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Про застосування обмежень та місць розміщення тимчасових майданчиків поінформовано дотичні центральні органи виконавчої влади та асоціації автомобільних перевізників.

В Укравтодорі додали, що дотримання водіями сезонних обмежень та вагових параметрів перевіряють територіальні підрозділи Укртрансбезпеки та обласні підрозділи Національної поліції.

 

Система Orphus