Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

В Україні відбудеться онлайн-фестиваль європейського кіно EUFF 2021

З 7 по 13 червня в Україні пройде онлайн-фестиваль європейського кіно EUFF 2021. Ініціатором виступає Представництво Європейського Союзу в Україні спільно з європейськими культурними інституціями.

Лейтмотив цього року – “Відчуй кіно. Поринь в Європу!”. Участь у кінофестивалі безкоштовна, необхідно лише зареєструватися, повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.

Другий рік поспіль глядачі зможуть відчути себе частиною культури 8 країн Європи і подивитися фільми французькою, німецькою, угорською, румунською, латиською, фінською та навіть рідкісною галісійською мовою з українськими та англійськими субтитрами.

Також можна буде познайомитися з картинами європейських режисерів, чиї роботи стали учасниками всесвітньо відомих кінофестивалів у Каннах, Торонто, Ґетеборзі, американського фестивалю незалежного кіно Sundance і багатьох інших. Крім основної програми, глядачам буде доступна добірка з восьми короткометражних фільмів про зміну клімату та проблеми навколишнього середовища.

Для участі в онлайн-кінофестивалі EUFF 2021 необхідно перейти за посиланням eurofest.org.ua та безкоштовно взяти фільми у прокат для перегляду у зручний час. Зареєстрований учасник може подивитися будь-яку кількість фільмів фестивалю. Перегляд фільмів буде доступний з 7 по 13 червня.

Система Orphus