Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні створюється Конгрес регіональних влад, – заступник голови Офісу президента Тимошенко

В Україні найближчим часом буде створено Конгрес регіональних влад, повідомив в ексклюзивному інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

«Він розпочинає свою роботу цього тижня – у Хмельницькому із засідання Палати місцевих влад, де буде присутній президент. Там же будуть обрані члени президії Конгресу», сказав він.

За словами Тимошенко, Конгрес складатиметься з двох палат. «Перша – місцева влада, голови ОТГ, райради. Друга – голови обладміністрацій та рад. В Офісі президента буде постійно діючий офіс Конгресу. І це буде не «порожній» орган», – наголосив він.

До президії Конгресу, за словами заступника голови Офісу президента, входитимуть по три представники з палат, міністри та керівництво Офісу, включаючи президента.

«У більшості представників на місцях є питання, з якими їм потрібно «достукатися» до Кабінету Міністрів у вирішенні того чи іншого питання свого регіону, а в Офісі президента є така можливість, ми в цьому їм допомагатимемо. Це потрібно для постійного діалогу з регіональними владами», сказав Тимошенко.

Система Orphus