Ви тут:
Суспільство Україна 

В Україні побудують 10 тис. спортивних майданчиків, – директор Всеукраїнського центру фізичного здоров’я

В рамках програми «Здорова Україна» побудують 10 тис. спортивних майданчиків.

На цьому наголосив директор Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Ігор Валіцький на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Здорова Україна».

«Ми визначили чотири основних заперечення, з якими потрібно боротися, щоб українці вели здоровий спосіб життя. Це: «не знаю де», «не маю часу», «не маю коштів», «не знаю як». Ми підготували відповіді на кожне з цих питань. Експерти в сфері фізичної культури та спорту говорять про те, що об’єкт інфраструктури має знаходитися у 10 хв доступності для того, щоб люди займалися фізичною активністю. Зараз ми маємо близько 10 тис. спортивних майданчиків. Для того, щоб забезпечити необхідність, маємо створити додатково ще 10 тис. майданчиків в рамках «Здорова Україна», 873 з яких вже цього року. Таким чином, ми покриємо потребу в локаціях», – сказав Ігор Валіцький.

Він також додав, що 1000 локацій активних парків з’являться в Україні.

«Цього року ми маємо план створити щонайменше одну локацію в кожній територіальній громаді. Далі таких локацій має бути все більше. Ще один наш продукт – це онлайн-мапа спортивних локацій, яка допоможе знайти зручну для себе спортивну локацію біля свого будинку. 2-3 рази на тиждень 30-40 хв достатньо, щоб підтримувати себе в фізичній формі. Доступ до всіх об’єктів інфраструктури є безкоштовним. За ініціативи Президента створено такий класний продукт, який дозволить розвивати такі властивості, як сила, витривалість, гнучкість, координація, тонус м’язів та інші. Якщо українці будуть дотримуватися інструкцій, то всі гарантовано отримають оздоровчий ефект», – додав Ігор Валіцький.

Система Orphus