Ви тут:
Суспільство Україна 

В санаторії на Одещині отруїлись 30 дітей

У смт. Сергіївка Білгород-Дністровського р-ну Одеської області зареєстрували групове захворювання на гастроентероколіт у дитячому закладі санаторного типу.

Захворіли 30 дітей віком до 15 років. Захворілі скаржилися на біль у животі, нудоту, загальну слабкість, блювоту, пронос, підвищення температури тіла в межах 37,5–39С, повідомляють у Центрі громадського здоров’я.

Серед захворілих — 17 дітей із перебігом хвороби середньої важкості, шістьох із них госпіталізували й наразі вже виписали. Інші 13 дітей із легким перебігом перебувають в окремому корпусі закладу під наглядом медичного працівника.

“Негайно розпочато протиепідемічні заходи та епідеміологічне розслідування. Зокрема, відібрано проби харчових продуктів на патогенну мікрофлору, проби сировини та питної води, змиви з об’єктів зовнішнього середовища. Також проведено обстеження працівників харчоблоку та контактних дітей. Проведено заключну дезінфекцію в усіх приміщеннях закладу”, – йдеться у повідомленні.

Епідрозслідування встановило, що причиною спалаху стало недотримання персоналом санітарно-епідемічного режиму в закладі, а також порушення вимог щодо ізоляції та госпіталізації хворих дітей на території закладу.

Проведення профілактичних, протиепідемічних заходів, лабораторних досліджень продовжується.

Система Orphus