Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

В Полтаві відбувся чемпіонат “New Star”

Днями у Полтаві відбувся чемпіонат серед спортсменів новачків «New Star».

За нагороди змагались 104 спортсмени, які займаються тхеквондо не більше трьох років та кваліфікація яких не перевищує пурпурний пояс, повідомляють у міській раді.

Змагання відбулись у рамках Всеукраїнського проекту #OlympicLab, що реалізується за ініціативи НОК України спільно з Coca-Cola Foundation. Для спортсменів реалізовано напрямок «Спорт-особистий розвиток-пізнай себе». Під час змагань діти спробували себе у різних дисциплінах змагального тхеквондо.

Юрій Шавиро майстер спорту України з тхеквондо зазначив: «до заходу залучили дітей, які займаються олімпійським тхеквондо не більше трьох років, ми намагались допомогти дітям подолати психологічні труднощі з виступом на змаганнях, впоратись з хвилюванням, відчути підтримку батьків та друзів по команді. Впевнений, нам це вдалося. Приємно, що діти задоволені та бажають в подальшому ще змагатись за нагороди більш престижних змагань».

На завершення свята кожен учасник отримав нагороду, від організаторів та подарунки від відділення НОК України в Полтавській області.

Система Orphus