Ви тут:
Надзвичайні ситуації Пригоди Суспільство 

В одеському дельфінарії хлопчика за руку вкусив дельфін: дитину госпіталізували

У неділю, 6 червня, в одеському дельфінарії “Немо” дельфін схопив за руку хлопчика під час контактної програми, яка проходить після виступу морських тварин. Дитину відвези до лікарні, де наклали шви.

Керівництво дельфінарію визнало провину персоналу, який допустив цей інцидент, пише ТСН. Утім власник “Немо” зазначив, що часто відвідувачі неуважні і нехтують правилами закладу, а працівники не завжди можуть встежити за кожним відвідувачем.

“Насправді ми дуже винні, це упущення нашого персоналу. Ми не повинні були допустити цієї ситуації, що дитина дразнила дельфіна. Дельфін таким чином орієнтований на годування, коли в тренера бере рибу. У цей момент наш персона кудись відійшов, а мама знімала хлопчика. Тварина миролюбива і хороша, але це звичайні рефлекси під час годування, вони існують у кожної тварини”, – пояснив власник дельфінарію “Немо” Андрій Кісловський.

Він зазначив, що дитина не винна у тому, що сталось, бо не розуміла, що відбувається. Він запевняв, що персонал під час виступу озвучує правила поведінки у дельфінарії. За його словами, такий інцидент трапився вперше у дельфінарії.

Система Orphus